21. 12. 2012

Koniec sveta :)

Tak a dnes mal byť koniec sveta :-). je až neuveriteľné ako sa dokážu nechať ľudia zmanipulovať médiami. Nikdy som tejto fáme neverila a ak by mal prísť nejaký "koniec" tak jedine závisti a zlobe medzi ľuďmi. Aspoň tak by sa to páčilo mne. No ale blíži sa koniec roka a tak chcem ešte dohnať resty. Posledné týždne sme prežili viac doma ako vonku. V novembri sme si odkrútili trojkolečko kiahní. Aspoň ich máme z krku. Opäť nás nevzali do škôlky a to mám v apríly nastúpiť do práce...no bude ešte veselo.
Privítali sme mikuláša v meste, obdivovali krásny vianočný stromček,niekoľkokrát opravovali auto, piekli medovníčky podľa super receptu, Kubko vystupoval v škôlke na besiedke a veru mu to išlo parádne. Trošku sme aj vychutnali sneh,aj keď bol Tomáško chorý.
Teraz sme opäť prechladnutí, ale dúfam,že Štedrý deň už bude fajn aj mne aj dvojkám a naplno si užijeme slávnostný dník. Všetkým Vám prajeme krásne, šťastné, voňavé Vianoce plné spokojného detského smiechu a žiarivých iskierok v očiach :-).

2 komentáre:

Gabi povedal(a)...

Lucka, všetko dobré aj vám, krásne sviatky v zdraví a v radostnej pohodičke s tvojimi chlapmi:)

Mali ste množstvo zážitkov, verím, že sa podarí vyriešiť aj situáciu s prácou a škôlkou, držím place!
Gabi

Lucia F. povedal(a)...

Gabi ďakujeme aj Vám všetko dobré v novom roku :-) a práca bude..len škôlka nie. Tak ostáva to už len nejako zvládnuť :D.Paa pekný dník.